Rel-Easy OM3 LC Fiber Optik Patch Kablo PVC OFNP 30M
B40-OM3MLEJJ030
OM3 Fiber Optik Patch Kablo
OM3 LOMMF (lazer optimize edilmiş çok modlu fiber) fiber optik patch kablosu, özel patentli tasarım sekmesi ile yüksek yoğunluklu uygulamalarda kolayca kullanılabilir ve A ve B pozisyonları kurulum sırasında Tx ve Rx olarak hızlı bir şekilde tanımlanabilir.
OM3 fiber patch kablosu, SAN ağlarında ve veri merkezlerinde 10 Gigabit uygulamalarını taşır. 10G Ethernet için maksimum iletim mesafesi 850nm'de 300 metredir ve SFP alıcı-vericileri, medya dönüştürücüleri, Ethernet anahtarları, medya dönüştürücüleri, endüstriyel Ethernet ekipmanlarını destekler.
Multimode fiber kablosu ISO/IEC standartlarına ve RoHS yönetmeliklerine uygundur. 10G Ethernet bağlantısı için tercih edilen optik fiber spesifikasyonudur. Ekibimiz, birçok projede ağ dağıtımı için güvenilirlik ve optimize edilmiş performans sunmaktadır, daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.
OM3 Fiber Optik 10G / 25G / 40G Uygulamasını Destekler
- 850nm'de 10G Ethernet hızı 300m'ye kadar (10Gbase-SR)
- 25G Ethernet hızı 850nm'de 70m'ye kadar (25Gbase-SR)
- 40G Ethernet hızı 850nm'de 240m'ye kadar (40Gbase-SWDM4)
Ürün Sınıflandırması
| İç Mekan veya Dış Mekan | İç Mekan, Dış Mekan |
|---|---|
| Çözüm | Elyaf |
| Ürün Adı | Fiber Yama Kablosu |
Genel Özellikler
| Ürün model numarası | B40-OM3MLEJJ030 |
|---|---|
| Renk | Auqa |
| Uzunluk (M) | 30 |
| Bağlantı Tipi | LC |
Malzeme Özellikleri
| Kılıf | PVC OFNP |
|---|---|
| Malzeme | Zirkonya, PC, OFNP |
| Lif Modu | OM3 |
| Lif Sayısı | 2 |
| Ekleme Kaybı | <0.3dB |
| Dönüş Kaybı | >35dB |
| Cila Türü | PC |
| Kablo Çapı | 3.0 mm |
| Polarite | A(Tx)'den B(Rx)ye |
- İndir
Spesifikasyon-Fiber Patch Cord Çözümü-LC Rel-Easy
LC Rel-Easy Fiber Optik Patch Kabloları Spesifikasyonu SM ve OM3, OM4, OM5 için.
(Kullanıcı Kılavuzu) Rel-Easy Patch Kablo
Uzun Mandallı Rel-Easy Fiber Bağlantı Kablosu için hızlı kurulum talimatı
- Ek Bilgi

Tek Mod (SM) ve Çok Mod (MM) Fiberin Farkı
- Tek mod fiberin çekirdek çapı çok modlu fiberden çok daha küçüktür, tek mod fiber çekirdek çapı 9µm'dir; tek mod fiber dalga boyu 1310 nm ve 1550 nm'dir.
- Çok modlu fiber çekirdek çapı: 50µm veya 62.5µm. 850nm ve 1300nm dalga boyları çok modlu fiber kablolarda kullanılır.
İletim mesafesi, tek mod veya çok modlu fiber seçerken anahtardır; veri merkezleri için çok modlu fiber optik kablolar, 300 - 400 metre mesafeyi karşılamak için yeterlidir. Birkaç kilometreye kadar mesafeler gerektiren uygulamalarda, tek modlu fiber en iyi seçimdir.
Fiber Yolu Kordonu Parlatma Önemlidir
Bir konnektör takıldığında ışık kaybı meydana gelecektir, ancak bazıları lazer ışığına zarar verecek ve iletilen sinyali bozacaktır. İyi parlatılmış bir konnektör seçmek, ışığın geri yansımalarını azaltacaktır.
- PC: -35dB Geri Kaybı ölçümü ile Fiziksel Temas parlatması
- UPC: -55dB Geri Kaybı ölçümü ile Ultra Fiziksel Temas parlatması
- APC: -60dB Geri Kaybı ölçümü ile Açılı Fiziksel Temas parlatması (8 derece açı)
Tek modlu ve çok modlu fiberi karıştırabilir miyim?
Çok modlu fiber ve tek modlu fiberin çekirdek boyutları farklıdır ve iletilen ışık modu da farklıdır.İki optik fiber karıştırıldığında veya doğrudan birbirine bağlandığında, büyük miktarda optik kayıp meydana gelir ve bu da bağlantı titremesine veya kesintiye yol açar.Unutmayın, farklı türdeki kabloları rastgele karıştırmayın.
Telekomünikasyon Çözüm Sağlayıcısı
Yüksek standart ihtiyaçları karşılayan, geleceğe yönelik ürünler geliştirmek; dünya genelinde iş başarısını artırmak için çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber kablolama çözümleri sunmak.
Avantaj
Yüksek Kalite Politikamız Kalite ve mal güvenliğini sağlayın. Telekom trendlerinin önünde kalmak için içgörüler edinin. Seri kablo çözümü hizmeti sunun ve düzenleyin. Devamını oku




.jpg?v=5dcf52b8)




