Rel-Easy OM4 Duplex Fiber Optik Patch Kablo LSZH 1M
B40-OM4MJIJJ001
OM4 Dubleks LC Fiber Yama Kablosu
Rel-Easy OM4 fiber optik patch kablosu LOMMF (lazer optimize çok modlu fiber), yüksek yoğunluklu kablolama ile kolayca başa çıkabilir. Patentli sekme kullanarak OM4 duplex LC patch kablosunu çıkarmak kolaydır. Zirkonya seramik ferrül, sinyal iletimini stabil hale getirebilir ve en iyi ekleme kaybı ve geri dönüş kaybını sağlayarak ağ kurulumunu daha güvenli hale getirir.
Multimode fiber kablosu, ITU-T G.651.1, TIA/EIA 492AAAD ve IEC60793-2-10 standartlarına uygundur ve tüm RoHS çevre düzenlemelerine uymaktadır. OM4 LOMMF, eğitim, işletme, hükümet, sağlık, finans ve ticari sektörlerde ve veri merkezlerinde 10GBase-SR'ye bağlanır.
OM4 fiber kablolamanın kullanımı hızlı iletim, yüksek güvenilirlik sağlayabilir ve bakım maliyetlerini azaltabilir. Ayrıca daha iyi ağ sinyalleri sunar, daha fazla ürün bilgisi için bizimle iletişime geçin.
OM4 Fiber Optik 10G / 25G / 40G / 100G Uygulamasını Destekler
- 850nm'de 10G Ethernet hızı 400m'ye kadar (10Gbase-SR)
- 850nm'de 25G Ethernet hızı 100m'ye kadar (25Gbase-SR)
- 850nm'de 40G Ethernet hızı 350m'ye kadar (40Gbase-SWDM4)
- 850nm'de 100G Ethernet hızı 100m'ye kadar (100Gbase-SWDM4)
Ürün Sınıflandırması
| İç Mekan veya Dış Mekan | İç Mekan, Dış Mekan |
|---|---|
| Çözüm | Elyaf |
| Ürün Adı | Fiber Yama Kablosu |
Genel Özellikler
| Ürün model numarası | B40-OM4MJIJJ001 |
|---|---|
| Renk | Mor |
| Uzunluk (M) | 1 |
| Bağlantı Tipi | LC |
Malzeme Özellikleri
| Kılıf | LSZH |
|---|---|
| Malzeme | Zirkonya, PC, LSZH |
| Lif Modu | OM4 |
| Lif Sayısı | 2 |
| Ekleme Kaybı | <0.3dB |
| Dönüş Kaybı | >35dB |
| Cila Türü | PC |
| Kablo Çapı | 3.0mm |
| Polarite | A(Tx)'den B(Rx)ye |
- İndir
-
-
Spesifikasyon-Fiber Patch Cord Çözümü-LC Rel-Easy
LC Rel-Easy Fiber Optik Patch Kabloları Spesifikasyonu SM ve OM3, OM4, OM5 için.
-
(Kullanıcı Kılavuzu) Rel-Easy Patch Kablo
Uzun Mandallı Rel-Easy Fiber Bağlantı Kablosu için hızlı kurulum talimatı
-
- Ek Bilgi
-

Tek Mod (SM) ve Çok Mod (MM) Fiberin Farkı
- Tek mod fiberin çekirdek çapı çok modlu fiberden çok daha küçüktür, tek mod fiber çekirdek çapı 9µm'dir; tek mod fiber dalga boyu 1310 nm ve 1550 nm'dir.
- Çok modlu fiber çekirdek çapı: 50µm veya 62.5µm. 850nm ve 1300nm dalga boyları çok modlu fiber kablolarda kullanılır.
İletim mesafesi, tek mod veya çok modlu fiber seçerken anahtardır; veri merkezleri için çok modlu fiber optik kablolar, 300 - 400 metre mesafeyi karşılamak için yeterlidir. Birkaç kilometreye kadar mesafeler gerektiren uygulamalarda, tek modlu fiber en iyi seçimdir.
Fiber Yolu Kordonu Parlatma Önemlidir
Bir konnektör takıldığında ışık kaybı meydana gelecektir, ancak bazıları lazer ışığına zarar verecek ve iletilen sinyali bozacaktır. İyi parlatılmış bir konnektör seçmek, ışığın geri yansımalarını azaltacaktır.
- PC: -35dB Geri Kaybı ölçümü ile Fiziksel Temas parlatması
- UPC: -55dB Geri Kaybı ölçümü ile Ultra Fiziksel Temas parlatması
- APC: -60dB Geri Kaybı ölçümü ile Açılı Fiziksel Temas parlatması (8 derece açı)
Tek modlu ve çok modlu fiberi karıştırabilir miyim?
Çok modlu fiber ve tek modlu fiberin çekirdek boyutları farklıdır ve iletilen ışık modu da farklıdır.İki optik fiber karıştırıldığında veya doğrudan birbirine bağlandığında, büyük miktarda optik kayıp meydana gelir ve bu da bağlantı titremesine veya kesintiye yol açar.Unutmayın, farklı türdeki kabloları rastgele karıştırmayın.
Telekomünikasyon Çözüm Sağlayıcısı
Yüksek standart ihtiyaçları karşılayan, geleceğe yönelik ürünler geliştirmek; dünya genelinde iş başarısını artırmak için çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber kablolama çözümleri sunmak.
Avantaj
-
Yüksek Kalite Politikamız Kalite ve mal güvenliğini sağlayın. Telekom trendlerinin önünde kalmak için içgörüler edinin. Seri kablo çözümü hizmeti sunun ve düzenleyin. Devamını oku



.jpg?v=cbdf7805)