Easy-EX OM4 LC'den LC'ye Fiber Optik Kablo PVC OFNP 2M
B40-OM4RJEJJ002
OM4 Fiber LC'den LC'ye Patch Kablo
Patentli OM4 Easy-EX LC'den LC'ye Uniboot optik kablosu, kablo karmaşasını azaltmak için tek bir kablo üzerinde iki çok modlu fiber taşımak üzere tasarlanmıştır ve değiştirilebilir polarite tasarımı, kullanıcıların polariteyi hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmesine olanak tanır. LC'den LC'ye fiber jumper, düşük ekleme kaybına sahiptir ve seramik konnektör, düşük sinyal kaybı ve yüksek güvenilirlik sağlar.
İnce 1.6mm fiber optik çok modlu kablo, kablo boyutunu azaltır ve Veri Merkezleri ile Yerel Alan Ağları'ndaki kablo yönetimini kolaylaştırır.
Uluslararası IEC kalite test standartlarına uygun olarak kararlı ve güvenilir ağ iletimi sağlıyoruz ve profesyonel ekibimiz size tam ürün desteği sunmaktan memnuniyet duyar, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
OM4 Fiber Optik 10G / 25G / 40G / 100G Uygulamasını Destekler
- 850nm'de 10G Ethernet hızı 400m'ye kadar (10Gbase-SR)
- 850nm'de 25G Ethernet hızı 100m'ye kadar (25Gbase-SR)
- 850nm'de 40G Ethernet hızı 350m'ye kadar (40Gbase-SWDM4)
- 850nm'de 100G Ethernet hızı 100m'ye kadar (100Gbase-SWDM4)
Ürün Sınıflandırması
| İç Mekan veya Dış Mekan | İç Mekan, Dış Mekan |
|---|---|
| Çözüm | Elyaf |
| Ürün Adı | Fiber Yama Kablosu |
Genel Özellikler
| Ürün model numarası | B40-OM4RJEJJ002 |
|---|---|
| Renk | Mor |
| Uzunluk (M) | 2 |
| Bağlantı Tipi | LC |
Malzeme Özellikleri
| Kılıf | PVC OFNP |
|---|---|
| Malzeme | Zirkonya, PC, OFNP |
| Lif Modu | OM4 |
| Lif Sayısı | 2 |
| Ekleme Kaybı | <0.3dB |
| Dönüş Kaybı | >35dB |
| Cila Türü | PC |
| Kablo Çapı | 1.6 mm |
| Polarite | A(Tx)'den B(Rx)ye |
- İndir
-
-
Özellikler-Fiber Patch Kablo Çözümü-LC Easy-EX
LC Easy-EX Fiber Optik Patch Kabloları SM ve OM3, OM4, OM5'teki Özellikleri
-
Veri Sayfası-EX-Easy Veri Sayfası-LC Fiber Patch Cord
EX-Easy LC Fiber Bağlantı Kablosu Veri Sayfası.
-
- Ek Bilgi
-

Tek Mod (SM) ve Çok Mod (MM) Fiberin Farkı
- Tek mod fiberin çekirdek çapı çok modlu fiberden çok daha küçüktür, tek mod fiber çekirdek çapı 9µm'dir; tek mod fiber dalga boyu 1310 nm ve 1550 nm'dir.
- Çok modlu fiber çekirdek çapı: 50µm veya 62.5µm. 850nm ve 1300nm dalga boyları çok modlu fiber kablolarda kullanılır.
İletim mesafesi, tek mod veya çok modlu fiber seçerken anahtardır; veri merkezleri için çok modlu fiber optik kablolar, 300 - 400 metre mesafeyi karşılamak için yeterlidir. Birkaç kilometreye kadar mesafeler gerektiren uygulamalarda, tek modlu fiber en iyi seçimdir.
Fiber Yolu Kordonu Parlatma Önemlidir
Bir konnektör takıldığında ışık kaybı meydana gelecektir, ancak bazıları lazer ışığına zarar verecek ve iletilen sinyali bozacaktır. İyi parlatılmış bir konnektör seçmek, ışığın geri yansımalarını azaltacaktır.
- PC: -35dB Geri Kaybı ölçümü ile Fiziksel Temas parlatması
- UPC: -55dB Geri Kaybı ölçümü ile Ultra Fiziksel Temas parlatması
- APC: -60dB Geri Kaybı ölçümü ile Açılı Fiziksel Temas parlatması (8 derece açı)
Tek modlu ve çok modlu fiberi karıştırabilir miyim?
Çok modlu fiber ve tek modlu fiberin çekirdek boyutları farklıdır ve iletilen ışık modu da farklıdır.İki optik fiber karıştırıldığında veya doğrudan birbirine bağlandığında, büyük miktarda optik kayıp meydana gelir ve bu da bağlantı titremesine veya kesintiye yol açar.Unutmayın, farklı türdeki kabloları rastgele karıştırmayın.
Telekomünikasyon Çözüm Sağlayıcısı
Yüksek standart ihtiyaçları karşılayan, geleceğe yönelik ürünler geliştirmek; dünya genelinde iş başarısını artırmak için çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber kablolama çözümleri sunmak.
Avantaj
-
Yüksek Kalite Politikamız Kalite ve mal güvenliğini sağlayın. Telekom trendlerinin önünde kalmak için içgörüler edinin. Seri kablo çözümü hizmeti sunun ve düzenleyin. Devamını oku



.jpg?v=d11fb4dd)