Rel-Easy OM5 LC LC Çok Modlu Fiber Kablo PVC OFNP 10M
B40-OM5MPEJJ010
OM5 Fiber Patch Kablo LC UPC
Rel-Easy Unitboot LC OM5 fiber bağlantı kablosu, yüksek yoğunluklu kablolama için idealdir. Patentli tahterevalli tırnağı tasarımı kullanıcıların kabloyu çıkarmasını kolaylaştırır ve konektördeki A/B konumu polarite değişimini destekler. LC LC bağlantı kablosu seramik yüksüğü, mükemmel performans ve kaliteyi sağlamak için üretilir ve sıkı düşük ekleme ve geri dönüş kaybı testlerine tabi tutulur.
OM5 LC fiber optik patch kabloları, daha yüksek hızlar elde etmek için fiber sayısını azaltabilir. Telekomünikasyon ağları, veri merkezleri, kablo televizyonu ve multimedya, yerel alan ağları (LAN) için uygundur. OM5 çok modlu fiber, OM3 ve OM4 fiber optik ağlar ve uygulamalarla tamamen geriye dönük uyumludur, bu da ethernet hızınız güncellendiğinde fiber optik kablo kurulumunuzu kolaylaştırabilir.
Multimode fiber kablosunun kullanımı hızlı iletim, yüksek güvenilirlik sağlar ve daha iyi ağ sinyalleri ile bakım maliyetlerini azaltır, daha fazla ürün bilgisi için bizimle iletişime geçin.
OM5 Fiber Optik Desteği 10G / 25G / 40G / 100G Uygulaması
- 10G Ethernet hızı 850nm'de 550m'ye kadar (10Gbase-SR)
- 25G Ethernet hızı 850nm'de 100m'ye kadar (25Gbase-SR)
- 40G Ethernet hızı 850nm'de 440m'ye kadar (40Gbase-SWDM4)
- 100G Ethernet hızı 850nm'de 150m'ye kadar (100Gbase-SWDM4)
Ürün Sınıflandırması
| İç Mekan veya Dış Mekan | İç Mekan, Dış Mekan |
|---|---|
| Çözüm | Elyaf |
| Ürün Adı | Fiber Yama Kablosu |
Genel Özellikler
| Ürün model numarası | B40-OM5MPEJJ010 |
|---|---|
| Renk | Limon Yeşili |
| Uzunluk (M) | 10 |
| Bağlantı Tipi | LC |
Malzeme Özellikleri
| Kılıf | PVC OFNP |
|---|---|
| Malzeme | Zirkonya, PC, OFNP |
| Lif Modu | OM5 |
| Lif Sayısı | 2 |
| Ekleme Kaybı | <0.3dB |
| Dönüş Kaybı | >35dB |
| Cila Türü | PC |
| Kablo Çapı | 3.0 mm |
| Polarite | A(Tx)'den B(Rx)ye |
- İndir
-
-
Spesifikasyon-Fiber Patch Cord Çözümü-LC Rel-Easy
LC Rel-Easy Fiber Optik Patch Kabloları Spesifikasyonu SM ve OM3, OM4, OM5 için.
-
(Kullanıcı Kılavuzu) Rel-Easy Patch Kablo
Uzun Mandallı Rel-Easy Fiber Bağlantı Kablosu için hızlı kurulum talimatı
-
- Ek Bilgi
-

Tek Mod (SM) ve Çok Mod (MM) Fiberin Farkı
- Tek mod fiberin çekirdek çapı çok modlu fiberden çok daha küçüktür, tek mod fiber çekirdek çapı 9µm'dir; tek mod fiber dalga boyu 1310 nm ve 1550 nm'dir.
- Çok modlu fiber çekirdek çapı: 50µm veya 62.5µm. 850nm ve 1300nm dalga boyları çok modlu fiber kablolarda kullanılır.
İletim mesafesi, tek mod veya çok modlu fiber seçerken anahtardır; veri merkezleri için çok modlu fiber optik kablolar, 300 - 400 metre mesafeyi karşılamak için yeterlidir. Birkaç kilometreye kadar mesafeler gerektiren uygulamalarda, tek modlu fiber en iyi seçimdir.
Fiber Yolu Kordonu Parlatma Önemlidir
Bir konnektör takıldığında ışık kaybı meydana gelecektir, ancak bazıları lazer ışığına zarar verecek ve iletilen sinyali bozacaktır. İyi parlatılmış bir konnektör seçmek, ışığın geri yansımalarını azaltacaktır.
- PC: -35dB Geri Kaybı ölçümü ile Fiziksel Temas parlatması
- UPC: -55dB Geri Kaybı ölçümü ile Ultra Fiziksel Temas parlatması
- APC: -60dB Geri Kaybı ölçümü ile Açılı Fiziksel Temas parlatması (8 derece açı)
Tek modlu ve çok modlu fiberi karıştırabilir miyim?
Çok modlu fiber ve tek modlu fiberin çekirdek boyutları farklıdır ve iletilen ışık modu da farklıdır.İki optik fiber karıştırıldığında veya doğrudan birbirine bağlandığında, büyük miktarda optik kayıp meydana gelir ve bu da bağlantı titremesine veya kesintiye yol açar.Unutmayın, farklı türdeki kabloları rastgele karıştırmayın.
Telekomünikasyon Çözüm Sağlayıcısı
Yüksek standart ihtiyaçları karşılayan, geleceğe yönelik ürünler geliştirmek; dünya genelinde iş başarısını artırmak için çok yönlü uçtan uca bakır ve fiber kablolama çözümleri sunmak.
Avantaj
-
Yüksek Kalite Politikamız Kalite ve mal güvenliğini sağlayın. Telekom trendlerinin önünde kalmak için içgörüler edinin. Seri kablo çözümü hizmeti sunun ve düzenleyin. Devamını oku



.jpg?v=e88a1808)