Cat6a Stp Kablosu| Modeli:A17-6AFTOR23C5
gelişmiş Arama
tıklayın ve arama sorgunuzu seçin
  Tüm Koşullar
Çözüm
Ticari Bina
Ticari Bina
Başarılı bir başlangıç için akıllı bir aralık.
Daha
Veri Merkezi
Veri Merkezi
Ölçeklenebilir, esnek tasarım iş büyümesini artırır.
Daha
Yüksek Yoğunluk
Yüksek Yoğunluk
Kablolamada daha fazla alan ve bağlantı kazanın.
UL listeli PVC CM Dereceli 23 AWG Ethernet Cat.6A F/UTP Katı Veri Lan Kablosu 305M | Model A17-6AFTOR23C5 | Yüksek Kaliteli UL listeli PVC CM Dereceli 23 AWG Ethernet Cat.6A F/UTP Katı Veri Lan Kablosu 305M Üretici – CRXCabling
UL listeli PVC CM Dereceli 23 AWG Ethernet Cat.6A F/UTP Katı Veri Lan Kablosu 305M
A17-6AFTOR23C5
Cat6a Stp Kablosu
CAT.6A 23AWG FTP Katı Lan Kablosu TURUNCU PVC
CRXCabling CM Sınıfı Cat.6A FUTP Lan Kablosu, 500 MHz'e kadar daha yüksek bir bant genişliğine sahiptir, elektriksel iletim ISO/IEC 11801-1 ve IEC 61156-5 (Baskı 2.1) standartlarını karşılar. UL 1685'te tanımlanan CM ceket yangın dayanıklılık derecesi, kullanılmadan önce standartlaştırılmış bir alevlenme testini geçmelidir.
Cat.6A STP RJ45 keystone jakı (Model numarası: A04-6ASB4018), Cat6A korumalı Ethernet kablosu ile 100 metrede 10Gbps'ye kadar hız sağlar. Ayrıca en iyi kurulum etkisini elde etmek için düz tip veya V tipi panel sunuyoruz. İyi bir ağ performansı elde etmek için veri merkezinde kullanılması önerilir.
Veri LAN Kablo Tesisat Uygulaması
Özellikler
  • Yatay ve bina omurgası kablosu için yapı kablolaması.
  • EMI gürültüsünden iyi koruma sağlayan metal kaplamalı ve örgülü.
  • IEEE 802.3af (PoE) / IEEE 802.3at (PoE+).
  • Yüksek iletim performansı, tarama frekansı 500 MHz'ye kadar.
  • CM sınıfı kablo, PVC kaplaması ile UL 1685 standardını karşılar, RoHS uyumludur.
Ürün Sınıflandırması
İç Mekan veya Dış Mekan İç Mekan
Çözüm Bakır
Ürün Adı LAN Kablo
Bileşen Kategorisi Cat.6A
Genel Özellikler
Ürün model numarası A17-6AFTOR23C5 (Referans P/No.6A-FT-OR-0305-03-00)
Renk Turuncu
Kalkanlı Tip Kalkanlı
Uzunluk (M) 305
Malzeme Özellikleri
Kılıf PVC
Malzeme İletken: Saf Bakır
Tel Kalınlığı 23
Kablo Türü F/UTP
Kablo Çapı 7.70 ± 0.2 mm
İlgili Ürünler
  • UL Listeli Katı Cat.6A STP RJ45 Konnektörü 1.2 mm Altın Renk - UL Listeli Katı Cat.6A STP RJ45 Konnektörü 1.2 mm Altın Renk
    UL Listeli Katı Cat.6A STP RJ45 Konnektörü 1.2 mm Altın Renk