Rel-Easy OM3 LC Kabel Patch Fiber Optik PVC OFNP 20M
B40-OM3MLEJJ020
Kabel Patch Serat Optik OM3
Kord patch serat optik OM3 LOMMF (serat multi-mod laser yang dioptimumkan) dengan tab reka bentuk berpatennya yang khas boleh dikendalikan dengan mudah dalam aplikasi kepadatan tinggi, dan posisi A dan B boleh dikenalpasti dengan cepat Tx dan Rx semasa pemasangan.
Kabel patch serat OM3 membawa aplikasi 10 Gigabit dalam rangkaian SAN dan pusat data. Jarak penghantaran maksimum-10G Ethernet adalah 300 meter pada 850nm dan menyokong pemancar SFP dan penukar media, suis Ethernet, penukar media, peralatan Ethernet industri.
Kabel serat multimode mematuhi piawaian ISO/IEC dan peraturan RoHS. Ia adalah spesifikasi serat optik yang disukai untuk sambungan Ethernet 10G. Pasukan kami membawa kebolehpercayaan dan mengoptimumkan prestasi untuk penyebaran rangkaian dalam banyak projek, hubungi kami untuk maklumat lanjut sekarang.
Sokongan Serat Optik OM3 untuk Aplikasi 10G / 25G / 40G
- Kelajuan Ethernet 10G sehingga 300m pada 850nm (10Gbase-SR)
- Kelajuan Ethernet 25G sehingga 70m pada 850nm (25Gbase-SR)
- Kelajuan Ethernet 40G sehingga 240m pada 850nm (40Gbase-SWDM4)
Klasifikasi Produk
| Dalam atau Luar | Dalam, Luar |
|---|---|
| Penyelesaian | Serat |
| Nama Produk | Kabel Patching Fiber |
Spesifikasi Umum
| Nombor model item | B40-OM3MLEJJ020 |
|---|---|
| Warna | Auqa |
| Panjang (M) | 20 |
| Jenis Penyambung | LC |
Spesifikasi Bahan
| Sarung | PVC OFNP |
|---|---|
| Bahan | Zirkonia, PC, OFNP |
| Mod Serat | OM3 |
| Kiraan Serat | 2 |
| Kerugian Pemasukan | <0.3dB |
| Kerugian Pulangan | >35dB |
| Jenis Poland | PC |
| Diameter Kabel | 3.0 mm |
| Polariti | A(Tx) ke B(Rx) |
- Muat Turun
Spesifikasi-Penyelesaian Kabel Patch Serat-LC Rel-Easy
Spesifikasi Kabel Patch Serat Optik Rel-Easy LC dalam SM dan OM3, OM4, OM5
(Panduan Pengguna) Rel-Easy Patch Cord
Untuk Kord Tampal Gentian Rel-Easy Latch Panjang kepada arahan pemasangan pantas
- Maklumat Tambahan

Perbezaan Serat Mod Tunggal (SM) dan Mod Pelbagai (MM)
- Diameter teras serat mod tunggal adalah jauh lebih kecil daripada serat mod pelbagai, diameter teras serat mod tunggal adalah 9µm; panjang gelombang serat mod tunggal adalah 1310 nm dan 1550 nm.
- Diameter teras serat multimode: 50µm atau 62.5µm. Panjang gelombang 850nm dan 1300nm digunakan dalam kabel serat multimode.
Jarak penghantaran adalah kunci untuk memilih serat tunggal atau serat pelbagai, untuk pusat data, kabel serat optik pelbagai sudah mencukupi untuk memenuhi jarak 300 - 400 meter. Dalam aplikasi yang memerlukan jarak sehingga beberapa kilometer, serat tunggal adalah pilihan terbaik.
Polish Kabel Fiber Path Penting
Kehilangan cahaya akan berlaku apabila penyambung dipasang, namun ada yang akan merosakkan cahaya laser dan mengganggu isyarat yang dihantar. Memilih penyambung yang dipoles dengan baik akan mengurangkan pantulan cahaya.
- PC: Polish Kontak Fizikal dengan pengukuran Kehilangan Pulang -35dB
- UPC: Polish Kontak Fizikal Ultra dengan pengukuran Kehilangan Pulang -55dB
- APC: Polish Kontak Fizikal Miring (sudut 8 darjah) dengan pengukuran Kehilangan Pulang -60dB
Bolehkah saya mencampurkan serat mod tunggal dan serat mod pelbagai?
Saiz teras serat pelbagai mod dan serat mod tunggal adalah berbeza, dan mod cahaya yang dihantar juga berbeza.Jika dua serat optik dicampur atau disambungkan secara langsung, sejumlah besar kehilangan optik akan berlaku, mengakibatkan gegaran pautan atau pemputusan.Ingat, jangan sekali-kali mencampurkan jenis kabel yang berbeza secara rawak.
Penyedia Penyelesaian Telekom
Membangunkan produk yang berorientasikan masa depan yang memenuhi standard keperluan yang tinggi; menawarkan penyelesaian kabel tembaga dan serat yang serba boleh dari hujung ke hujung untuk meningkatkan kejayaan perniagaan di seluruh dunia.
Kelebihan
Kualiti Tinggi adalah Dasar Kami Pastikan kualiti dan keselamatan barang. Peroleh wawasan telekomunikasi untuk kekal di hadapan trend. Mengawal dan menyediakan perkhidmatan penyelesaian pengkabelan siri. Read More




.jpg?v=5dcf52b8)




