Kabel Serat Optik PVC 75M Easy-EX OM4 LC ke LC
B40-OM4RJAJJ075
Kabel Patch LC ke LC OM4 Fiber
Kabel optik Uniboot OM4 Easy-EX LC ke LC yang dipatenkan direka untuk membawa dua serat multimode dalam satu kabel untuk mengurangkan kesesakan kabel semasa pendawaian, dan reka bentuk polariti yang boleh ditukar membolehkan pengguna menukar polariti dengan cepat dan mudah. Jumper serat LC ke LC mempunyai kehilangan penyisipan yang rendah, dan penyambung seramik memastikan kehilangan isyarat yang rendah dan kebolehpercayaan yang tinggi.
Kabel multimode gentian optik 1.6mm yang nipis mengurangkan saiz kabel dan memudahkan pengurusan kabel di Pusat Data dan kabel rangkaian Kawasan Tempatan.
Kami menyediakan penghantaran rangkaian yang stabil dan boleh dipercayai selaras dengan standard ujian kualiti IEC antarabangsa, dan pasukan profesional kami gembira untuk memberikan sokongan produk yang lengkap, hubungi kami untuk maklumat lanjut.
Sokongan Serat Optik OM4 untuk Aplikasi 10G / 25G / 40G / 100G
- Kelajuan Ethernet 10G sehingga 400m pada 850nm (10Gbase-SR)
- Kelajuan Ethernet 25G sehingga 100m pada 850nm (25Gbase-SR)
- Kelajuan Ethernet 40G sehingga 350m pada 850nm (40Gbase-SWDM4)
- Kelajuan Ethernet 100G sehingga 100m pada 850nm (100Gbase-SWDM4)
Klasifikasi Produk
| Dalam atau Luar | Dalam, Luar |
|---|---|
| Penyelesaian | Serat |
| Nama Produk | Kabel Patching Fiber |
Spesifikasi Umum
| Nombor model item | B40-OM4RJAJJ075 |
|---|---|
| Warna | Violet |
| Panjang (M) | 75 |
| Jenis Penyambung | LC |
Spesifikasi Bahan
| Sarung | PVC |
|---|---|
| Bahan | Zirkonia, PC, PVC |
| Mod Serat | OM4 |
| Kiraan Serat | 2 |
| Kerugian Pemasukan | <0.3dB |
| Kerugian Pulangan | >35dB |
| Jenis Poland | PC |
| Diameter Kabel | 1.6 mm |
| Polariti | A(Tx) ke B(Rx) |
- Muat Turun
Spesifikasi-Penyelesaian Fiber Patch Cord-LC Easy-EX
LC Easy-Ex Fiber Optic Patch Specification In SM dan OM3, OM4, OM5
Lembaran Data-EX-Easy Lembaran Data-Kabel Patch Fiber LC
Lembaran Data Kabel Patch Fiber LC EX-Easy.
- Maklumat Tambahan

Perbezaan Serat Mod Tunggal (SM) dan Mod Pelbagai (MM)
- Diameter teras serat mod tunggal adalah jauh lebih kecil daripada serat mod pelbagai, diameter teras serat mod tunggal adalah 9µm; panjang gelombang serat mod tunggal adalah 1310 nm dan 1550 nm.
- Diameter teras serat multimode: 50µm atau 62.5µm. Panjang gelombang 850nm dan 1300nm digunakan dalam kabel serat multimode.
Jarak penghantaran adalah kunci untuk memilih serat tunggal atau serat pelbagai, untuk pusat data, kabel serat optik pelbagai sudah mencukupi untuk memenuhi jarak 300 - 400 meter. Dalam aplikasi yang memerlukan jarak sehingga beberapa kilometer, serat tunggal adalah pilihan terbaik.
Polish Kabel Fiber Path Penting
Kehilangan cahaya akan berlaku apabila penyambung dipasang, namun ada yang akan merosakkan cahaya laser dan mengganggu isyarat yang dihantar. Memilih penyambung yang dipoles dengan baik akan mengurangkan pantulan cahaya.
- PC: Polish Kontak Fizikal dengan pengukuran Kehilangan Pulang -35dB
- UPC: Polish Kontak Fizikal Ultra dengan pengukuran Kehilangan Pulang -55dB
- APC: Polish Kontak Fizikal Miring (sudut 8 darjah) dengan pengukuran Kehilangan Pulang -60dB
Bolehkah saya mencampurkan serat mod tunggal dan serat mod pelbagai?
Saiz teras serat pelbagai mod dan serat mod tunggal adalah berbeza, dan mod cahaya yang dihantar juga berbeza.Jika dua serat optik dicampur atau disambungkan secara langsung, sejumlah besar kehilangan optik akan berlaku, mengakibatkan gegaran pautan atau pemputusan.Ingat, jangan sekali-kali mencampurkan jenis kabel yang berbeza secara rawak.
Penyedia Penyelesaian Telekom
Membangunkan produk yang berorientasikan masa depan yang memenuhi standard keperluan yang tinggi; menawarkan penyelesaian kabel tembaga dan serat yang serba boleh dari hujung ke hujung untuk meningkatkan kejayaan perniagaan di seluruh dunia.
Kelebihan
Kualiti Tinggi adalah Dasar Kami Pastikan kualiti dan keselamatan barang. Peroleh wawasan telekomunikasi untuk kekal di hadapan trend. Mengawal dan menyediakan perkhidmatan penyelesaian pengkabelan siri. Read More




.jpg?v=d11fb4dd)




